Denne sida ser meget bedre ut i en nettleser som støtter webstandarder , men den er allikevel lesbar.


Søkemotor for Resultat fra Dalådalstrimmen og Meråker Skigymnas sine testløyper



Adelskalender

Her kan du velge hvilken løype du vil se de beste resultata gjennom tidene fra. De fire første løypene er fra Dalådal IL sine mosjonsløp, mens resten er testløypene til Meråker Skigymnas.


Søk etter person

Skriv inn etternavnet eller deler av etternavnet til den personen du søker. Du vil da få henta ut alle som har disse bokstavene etter kvarandre i etternavnet sitt.

Nyhetsbrev

Registrer deg for å få tilsendt mail når nye resultater legges inn her.

Ta kontakt

Har du kommentarer eller spørsmål. så kjør iveg her!


Best gjennom tidene

Staketest
gutter 20 år

NrNavnTidÅrstall
1Jonas Aasbø3.552017
2Sondre Turvoll Fossli4.002013
3Martin Riseth4.012013
4Thomas Ekren4.052015
5Sander Murbræch4.072017
Torstein Røvik4.072016
7Magnus Stensås4.082013
8Gaute Iversen4.112016
Magnus Moholt4.112010
10Håkon Livik4.122014
Simen Hegstad Kruger4.122013
12Ole Morten Flataker4.132017
Ask Godal4.132016
14Thomas Westgård4.142015
Magnus Frodal4.142008
Andreas Kvam4.142014
17Nils Magnus Bøen Grave4.152011
Sivert Hauan Hansen4.152017
19Martin Aune4.162015
20Espen Sonflå4.172014
Eskil Fladsrud4.172014
22Andreas Myran Steen4.182008
23Sindre Skånøy4.192004
Anders Myrland4.192003
25Eirik Lorentsen4.202008
26Ola Jansen Raaum4.212014
Sigve Gederaas Denstad4.212014
28Mats Ek Strøm4.222011
29Mats Iversen4.242013
Johan Riset Hammer4.242011
31Sondre Oldervold4.252011
Ivar Tverå4.252017
33Truls Torvik4.262014
Rune Müller4.262002
Daniel Svensson (SWE)4.262012
36Ole Marius Bach4.272008
Vidar Undebakke4.272010
38Janis Lindegger4.282015
39Pål Trøan Aune4.312012
Anders Tettli Rennemo4.312008
41Erik Bakkejord4.322003
42Ådne Toldnes4.342014
Adrian Fløttum4.342017
44Lars Hyttehaug4.362008
45Christer Storrønning4.382007
46Mads Erik Berg4.392011
Morten Eilifsen4.392004
48John Magnus Haugen4.402016
Sindre Øwre Haugan4.402015
50John Gunnar Hoås4.412015
51Niklas Dyrhaug4.422007
52Henrik Olav Aanstad4.442016
Vegard Kvam4.442012
54Anton Ringen4.452013
Georg Lande4.452014
56Vegard Bjerkreim Nilsen4.492013
Kristian Skrødal4.492001
Robert Sandnes4.492007
59Arne Fostad Karlsen4.512016
Arnt Gunnar Winter4.512016
Tarjei Solli4.512010
62Frode Strandvik Aas4.522012
63Stian Storborg4.562008
Simen Bækken4.562008
65Jon Hove Pedersen5.022002
66Knut Aksel Hansten5.032010
67Philipp Aichhorn (AUT)5.042014
68Glenn Peter Knædal5.062006
John Ola Ulseth5.062000
70Øivind Klynderud5.072016
71Sverre Solligård5.082010
72Simen Smiseth5.182007
73Erik Hofsrud5.212008
74Tomas Renå5.252015
75Audun Johanson5.312008
76Thomas Fremo8.362007