Denne sida ser meget bedre ut i en nettleser som støtter webstandarder , men den er allikevel lesbar.


Søkemotor for Resultat fra Dalådalstrimmen og Meråker Skigymnas sine testløyper



Adelskalender

Her kan du velge hvilken løype du vil se de beste resultata gjennom tidene fra. De fire første løypene er fra Dalådal IL sine mosjonsløp, mens resten er testløypene til Meråker Skigymnas.


Søk etter person

Skriv inn etternavnet eller deler av etternavnet til den personen du søker. Du vil da få henta ut alle som har disse bokstavene etter kvarandre i etternavnet sitt.

Nyhetsbrev

Registrer deg for å få tilsendt mail når nye resultater legges inn her.

Ta kontakt

Har du kommentarer eller spørsmål. så kjør iveg her!


Best gjennom tidene

Staketest
jenter 17 år og yngre

NrNavnTidÅrstall
1Ada Ringen5.152005
2Elise Ringen5.162005
3Marthe Kristoffersen5.442005
4Line Skjelstadaas5.482005
5Kristine Svendsen Bruland6.042011
6Sofia Haglund6.062016
7Merete Myrseth6.122008
8Marit Mia Bjørnstad6.142003
9Mia Mossige6.172019
10Maren Sagland6.182016
11Randi Vikhagen Gjeitnes6.212003
12Alise Einmo6.232014
13Charlotte Myhre6.292009
14Synnøve Amundsgård6.352003
Embla Stol Øyan6.352012
16Hanna Barland6.382012
17Maria Aune Krogstad6.402007
18Magni Smedås6.452011
19Helene Dahlen Albertsen6.472010
20Berit Mogstad6.502009
Tatjana Albertsen6.502010
22Wenche Snildalsli6.522010
23Ragnhild Tronstad6.552007
24Tonje Marie Skjelstadås6.562008
Hanne Setsaas Hoven6.562010
Kristine Nes6.562014
27Mari Eide6.592005
28Ann-Helen Aspaas Hostad7.052001
Lotte Lie7.052011
30Nina Tuveng7.072011
31Kirsten Amundsgård Hindhammer7.082005
32Guro Gresseth7.102010
33Marte Kimo7.112002
34Edle Lilleberg7.162003
35Marte Jullum7.172014
36Line Sundsvik7.212010
37Eirin Fuglem Renå7.222012
38Margrethe Lillevold7.232011
39Maria Roset7.242005
40Elise Kristoffersen7.252009
41Nora Røtvei7.292016
Vilde Reitan7.292014
43Maja Horven7.302003
44Ragne Rønning7.342005
45Elise Solum Bakken7.352019
46Jannicke Røstad7.372003
47Anette Jensen7.402005
48Marthe Fiskvik7.432014
Marthe Berg7.432010
50Nora Flotten Volden7.452019
51Ida Sonflå7.482011
Sara Sundli7.482014
53Emma Staveli7.512014
Kjersti Gederaas Denstad7.512007
Synne Brovold7.512014
56Kaja Knipenberg7.542011
57Lina Li (CHN)7.562018
58Gunilla Hansen7.592009
59Ella Hall8.002014
60Marit Cecilie Falck Muus8.062008
61Sunniva Skjelbred Rise8.122002
Kristine Hokseng Øien8.122016
63Thea Kvernvik8.192016
64Ingrid Godtland8.232012
65Synne Håstul Flom8.242016
66Toril Bakka Nygård8.272014
Yngvild Brandt8.272014
68Tina Ringstad8.312011
69Hannah Sabitzer (AUT)8.322014
70Emma Murvold8.402014
Marit Kulseth8.402014
72Elizabeth Embick8.452002
73Iselin Olsen8.502014
74Anne Katrine Straume8.552002
75Andrine Flom Håstul8.572015
76Sigrid Oftedal10.572015