Denne sida ser meget bedre ut i en nettleser som støtter webstandarder , men den er allikevel lesbar.


Søkemotor for Resultat fra Dalådalstrimmen og Meråker Skigymnas sine testløyper



Adelskalender

Her kan du velge hvilken løype du vil se de beste resultata gjennom tidene fra. De fire første løypene er fra Dalådal IL sine mosjonsløp, mens resten er testløypene til Meråker Skigymnas.


Søk etter person

Skriv inn etternavnet eller deler av etternavnet til den personen du søker. Du vil da få henta ut alle som har disse bokstavene etter kvarandre i etternavnet sitt.

Nyhetsbrev

Registrer deg for å få tilsendt mail når nye resultater legges inn her.

Ta kontakt

Har du kommentarer eller spørsmål. så kjør iveg her!


Best gjennom tidene

Testløype for skiskyttere
gutter 20 år

NrNavnTidÅrstall
1Håvard Kne Galåen31.302017
2Kåre Johan Eriksson32.062013
3Espen Sonflå33.082013
4Torbjørn Oppigard33.372018
5Håkon Livik33.432013
6Adrian Fløttum33.442016
7Aleksander Karlsen34.252015
8Emil Sjøberg34.522019
9Sondre Hegna35.212011
10Gaute Vee Kvistad35.242013
11Kristian Johansen35.282012
12Andreas Kvam35.352013
13Sondre Estenstad Bjørsland35.522016
14Sverre Aspenes Dahlen37.032016
15Sigurd Hov37.102011
16Sigve Gederaas Denstad37.132013
17Ådne Toldnes37.272013
18Eskil Fladsrud37.302013
19Pål Marius Nesse37.582014
20Marius Vaagen38.132018
21Magnus Tronstad38.222010
22Kasper Lie38.302016
23Erik Sebastian Krokvig38.442006
Sondre Kvistad38.442008
25Jonas Maalø38.452017
26Per Andre Fenne38.492008
Martin Andersen38.492008
28Steinar Riksaasen39.002014
29Eirik Frøseth Solheim39.242008
30Kenneth Skjerve39.402009
31Audun Johanson40.382007
32Anders Lunde40.462008
33Øivind Klynderud41.082015
34Wolfgang Gerhardter (AUT)41.312014
35Vegard Jørstad41.502006
Andre Binderø41.502007
37Tage Huso42.032016
38Johan Kilskar42.332009
39Vegard Uv Værnes42.442019
40Rune Tronsaune43.192008
41Petter Berfjord43.472010
42Ole Johan Kilskar43.552011
43Anthony Sebergsen44.192010
44Sivert Eidsmo44.262012
45Håkon Frøseth45.112018
46Elias Raphael45.552013
47Torkel Sende46.112009
48Yufan Li (CHN)46.142019
49Shinan Pu (CHN)49.402019