Denne sida ser meget bedre ut i en nettleser som støtter webstandarder , men den er allikevel lesbar.




Medaljevinnere

Her kan du finne alle som har vunnet medaljer imesterskap.
Trykk på lenkene under så kommer du lett fram.


Søk etter person

Skriv inn etternavnet eller deler av etternavnet til den personen du søker. Du vil da få henta ut alle medaljevinnere som har disse bokstavene etter kvarandre i etternavnet sitt.

Nyhetsbrev

Registrer deg for å få tilsendt mail når nye resultater legges inn her.

Ta kontakt

Har du kommentarer eller spørsmål. så kjør iveg her!


Medaljevinnere i Verdensmesterskap Nordiske Grener

Lahti 2017

GullNiklas Dyrhaug Stafett
GullFinn-Hågen Krogh Stafett
GullMartin Johnsrud Sundby Stafett
SølvMartin Johnsrud Sundby 30 km duathlon
SølvMartin Johnsrud Sundby 15 km klassisk
BronseFinn-Hågen Krogh 30 km duathlon
BronseNiklas Dyrhaug 15 km klassisk
Falun 2015

GullPetter Nordthug jr Klassisk sprint
GullPetter Nordthug jr Lagsprint
GullPetter Nordthug jr 50 km klassisk fellesstart
GullPetter Nordthug jr Stafett
GullNiklas Dyrhaug Stafett
GullFinn-Hågen Krogh Lagsprint
Val Di Fiemme 2013


GullPetter Nordthug jr 15 km fri teknikk
GullPetter Nordthug jr Stafett
GullEldar Rønning Stafett
SølvPetter Nordthug jr Klassisk sprint
SølvMartin Johnsrud Sundby 30 km fellesstar med skibytte
Holmenkollen 2011


GullPetter Nordthug jr 30 km fellesstart med skibytte
GullPetter Nordthug jr Stafett
GullPetter Nordthug jr 50 km fristil fellesstart
GullEldar Rønning Stafett
GullMartin Johnsrud Sundby Stafett
SølvPetter Nordthug jr Sprint fristil
SølvPetter Nordthug jr Sprintstafett klassisk
SølvEldar Rønning 15 km klassisk
BronseMartin Johnsrud Sundby 15 km klassisk
Liberec 2009


GullPetter Nordthug jr 50 km fellesstart fri
GullPetter Nordthug jr 2x15 km duatlon
GullPetter Nordthug jr Stafett
GullJohan Kjølstad Lagsprint
GullEldar Rønning Stafett
SølvJohan Kjølstad Sprint
Sapporo 2007

GullEldar Rønning Stafett
GullPetter Nordthug jr Stafett
SølvFrode Estil 50 km klassisk fellesstart
BronseEldar Rønning Sprint Klassisk
Oberstdorf 2005
GullFrode Estil Stafett
GullFrode Estil 50 km klassisk fellesstart
GullTor Arne Hetland Sprintstafett
SølvTor Arne Hetland Sprint
BronseFrode Estil 2x15 km duatlon
Val di Fiemme 2003
GullFrode Estil Stafett
BronseFrode Estil 30 km klassisk fellesstart
BronseFrode Esil 15 km klassisk
BronseTor Arne Hetland Sprint
Lahti 2001
GullFrode Estil Stafett
GullTor Arne Hetland Stafett
GullTor Arne Hetland Sprint
SølvFrode Estil 30 km klassisk
Trondheim 1997
GullSture Sivertsen Stafett
Thunder Bay 1995
GullSture Sivertsen Stafett
Falun 1993
GullSture Sivertsen Stafett
GullSture Sivertsen 10 km klassisk