Denne sida ser meget bedre ut i en nettleser som støtter webstandarder , men den er allikevel lesbar.




Medaljevinnere

Her kan du finne alle som har vunnet medaljer imesterskap.
Trykk på lenkene under så kommer du lett fram.


Søk etter person

Skriv inn etternavnet eller deler av etternavnet til den personen du søker. Du vil da få henta ut alle medaljevinnere som har disse bokstavene etter kvarandre i etternavnet sitt.

Nyhetsbrev

Registrer deg for å få tilsendt mail når nye resultater legges inn her.

Ta kontakt

Har du kommentarer eller spørsmål. så kjør iveg her!


Medaljevinnere i Norgesmesterskap Skiskyting

Mo i Rana 2017
BronseSynnøve Solemdal Sprint
BronseSynnøve Solemdal Jaktstart
Dombås 2016
GullSynnøve Solemdal Sprint
GullSynnøve Solemdal Jaktstart
SølvSynnøve Solemdal Fellesstart
Sirdal 2015
BronseTonje Marie Skjelstadaas Stafett
BronseLotte Lie Stafett
BronseAne Skrove Nossum Stafett
Voss 2014
GullTora BergerFellesstart
GullTora BergerSprint
GullTora BergerStafett
SølvTora BergerNormalprogram
Dombås 2013
GullTora BergerNormalprogram
GullTora BergerJaktstart
SølvSynnøve SolemdalSprint
BronseTora BergerStafett
Trondheim 2012
GullTora BergerNormalprogram
GullTora BergerSprint
GullTora BergerFellesstart
GullTora BergerStafett
SølvSynnøve SolemdalFellesstart
SølvSynnøve SolemdalNormalprogram
SølvSynnøve SolemdalSprint
BronseAne Skrove NossumNormalprogram
Målselv 2011
GullTora BergerNormalprogram
GullTora BergerSprint
GullTora BergerJaktstart
SølvTora BergerStafett
SølvSynnøve SolemdalSprint
Simostranda 2010
GullTora BergerFellesstart
GullTora BergerNormalprogram
GullHans Martin GjedremNormalprogram
SølvTora BergerSprint
SølvAda RingenStafett
SølvAnne IngstadbjørgStafett
SølvAne Skrove NossumStafett
BronseSynnøve SolemdalSprint
BronseAda RingenFellesstart
2009
GullTora BergerNormalprogram
SølvAnne IngstadbjørgNormalprogram
BronseKari Henneseid EieSprint
SølvTora BergerStafett
SølvTora BergerJaktstart
BronseKari Henneseid EieJaktstart
2008
GullTora BergerSprint
GullTora BergerJaktstart
BronseTora BergerNormalprogram
BronseAda RingenStafett
BronseElise RingenStafett
BronseElise Jørstad SandvikStafett
BronseSveinung Hestad StrandStafett
2007
GullHans Martin GjedremFellesstart
GullTora BergerNormal
GullElise RingenStafett
GullAda RingenStafett
GullAnne IngstadbjørgStafett
SølvAnne IngstadbjørgNormal
SølvAnne IngstadbjørgJaktstart
BronseAnne IngstadbjørgSprint
2006
SølvTora BergerFellesstart
SølvTora BergerNormal
SølvTora BergerSprint
SølvTora BergerStafett
BronseKari Henneseid EieNormal
2005
GullHans Martin GjedremNormal
SølvTora BergerNormal
SølvTora BergerStafett
BronseTora BergerFellesstart
BronseKari Henneseid EieStafett
BronseBerit NorstadStafett
2004
GullAnne IngstadbjørgNormal
GullTora BergerStafett
BronseAnn Helen GrandeJaktstart
2003
BronseAnne IngstadbjørgStafett
BronseAnn Helen GrandeStafett
2002
GullTora BergerFellesstart
SølvTora BergerStafett
2001
SølvTora BergerStafett
BronseAnn Helen GrandeFellesstart
2000
GullAudun Foss KnutsenStafett
SølvTora BergerStafett
BronseSolveig KulsethStafett
BronseAnn Helen GrandeStafett
BronseAnne IngstadbjørgStafett
BronseAnn Helen GrandeFellesstart
1999
GullAnn Helen GrandeStafett
GullAnne IngstadbjørgStafett
GullSanna SolbakkenStafett
BronseAudun Foss KnutsenStafett
1998
GullAudun Foss KnutsenStafett
BronseSanna SolbakkenStafett
BronseAnn Helen GrandeStafett
BronseSolveig KulsethStafett
BronseSanna SolbakkenLag
BronseSolveig KulsethLag
BronseAnne IngstadbjørgLag
1997
GullAudun Foss KnutsenLag
SølvAnne IngstadbjørgLag
SølvAnn Helen GrandeLag
SølvSolveig KulsethLag
1993
GullTom Erik HendenStafett
GullJorid Grut MelandLag
1990
SølvTom Erik HendenStafett