Denne sida ser meget bedre ut i en nettleser som støtter webstandarder , men den er allikevel lesbar.




Medaljevinnere

Her kan du finne alle som har vunnet medaljer imesterskap.
Trykk på lenkene under så kommer du lett fram.


Søk etter person

Skriv inn etternavnet eller deler av etternavnet til den personen du søker. Du vil da få henta ut alle medaljevinnere som har disse bokstavene etter kvarandre i etternavnet sitt.

Nyhetsbrev

Registrer deg for å få tilsendt mail når nye resultater legges inn her.

Ta kontakt

Har du kommentarer eller spørsmål. så kjør iveg her!


Medaljevinnere i Norgesmesterskap Nordiske Greiner

2017 Lynga skistadion
GullMartin Johnsrud Sundby 50 km klassisk
GullMartin Johnsrud Sundby 30 km duathlon
GullMarthe Kristoffersen Stafett
GullKathrine Harsem Stafett
GullAnniken Jørgensen Stafett
SølvMartin Johnsrud Sundby 10 km fri stil
SølvEirik Lorentsen Stafett
Sølv Anders Tetli Rennemo Stafett
SølvNiklas Dyrhaug 30 km duathlon
BronseKathrine Harsem 10 km klassisk
BronseKathrine Harsem Sprint fristil
BronseMartin Johnsrud Sundby 15 km klassisk
BronseØystein Pettersen Stafett
BronseMari Eide Stafett
BronseHilde Eide Stafett
BronseMarthe Kristoffersen Lagsprint fri teknikk
BronseKathrine harsem 30 km klassisk
BronseKathrine harsem Lagsprint fri teknikk
BronseMartin Johnsrud Sundby Lagsprint fri teknikk
2016
GullPetter Northug jr 30 km duathlon
GullMartin Johnsrud Sundby 15 km klassisk
GullFinn Haagen Krogh Sprint
SølvMari Eide 10 km klassisk
SølvMarthe Kristoffersen Stafett
SølvAnniken Jørgensen Stafett
SølvKathrine Harsem Stafett
BronseNiklas Dyrhaug 30 km duathlon
BronsePetter Northug jr Stafett
BronseEven Northug Stafett
BronseLars Ove Aunli Stafett
GullMarthe Kristoffersen Lagsprint
GullKathrine Harsem Lagsprint
GullMartin Johnsrud Sundby 10 km fri teknikk
GullMartin Johnsrud Sundby 50 km fri teknikk
SølvMartin Johnsrud Sundby Lagsprint
SølvEmil Iversen 10 km fri teknikk
2015
GullLars Ove Aunli Stafett
GullTomas Northug Stafett
GullPetter Northug jr Stafett
GullPetter Northug jr 30 km med skibytte
SølvNiklas Dyrhaug 30 km med skibytte
SølvKari Vikhagen Gjeitnes Klassisk sprint
BronseEmil Iversen Klassisk sprint
BronseKristian Tettli Rennemo Stafett
Bronse Stafett
BronseAnders Myran Steen Stafett
GullKathrine Harsem 5 km klassisk
GullMartin Johnsrud Sundby 10 km klassisk
GullPetter Northug jr Lagsprint
GullTomas Northug Lagsprint
SølvMartin Johnsrud Sundby Lagsprint
SølvMarte Kristoffersen Lagsprint
SølvKatrine Harsem Lagsprint
2014
GullPetter Northug jrStafett
GullThomas NorthugStafett
GullEldar RønningSprintstafett
GullMartin HammerSprintstafett
GullMartin Johnsrud Sundby50 km
GullMartin Johnsrud SundbySkiathlon
SølvMartin Johnsrud Sundby15 km klassisk
SølvMarthe KristoffersenSprintstafett
SølvKathrine HarsemSprintstafett
SølvKathrine HarsemSprint
BronseMagni SmedåsSprintstafett
BronseThomas NorthugSprintstafett
BronsePetter Northug jrSprintstafett
BronsePetter Northug jrSkiathlon
BronseFinn Haagen KroghSprint
GullPetter Northug jr30 km skiathlon
GullMartin Johnsrud Sundby15 km fri teknikk
GullMartin Johnsrud Sundby50 km klassisk fellesstart
GullMartin Johnsrud SundbySprintstafett
GullMarthe KristoffersenStafett
GullTora BergerStafett
GullKathrine HarsemStafett
GullOle-Marius BachStafett
SølvFinn Hågen Krogh15 km fri teknikk
SølvPetter Northug jrStafett
SølvTomas NorthugStafett
BronseKristian Tettli RennemoStafett
BronseAnders Myran SteenStafett
BronseAnders Tettli RennemoStafett
BronseMartin Johnsrud Sundby30 km skiathlon
GullMartin Johnsrud Sundby15 km fri teknikk
GullMartin Johnsrud Sundby30 km skiathlon
GullMarthe KristoffersenStafett
GullTora BergerStafett
GullKristin GausenStafett
GullOle-Marius BachStafett
SølvKristian Tettli RennemoStafett
SølvAnders Myran SteenStafett
SølvAnders Tettli RennemoStafett
SølvMarthe Kristoffersen15 km skiathlon
BronseKent Ove ClausenSprint
GullMartin Johnsrud Sundby50 km fellesstart klassisk
SølvEldar Rønning50 km fellesstart klassisk
SølvEldar RønningSprintstafett
SølvJohan KjølstadSprintstafett
BronseMartin Johnsrud SundbySprintstafett
GullEldar Rønning15 km klassisk
GullMartin Johnsrud Sundby30 km duatlon
GullEldar RønningStafett
GullAnders MyrlandStafett
GullJohan KjølstadStafett
SølvMartin Johnsrud Sundby15 km klassisk
SølvEldar Rønning30 km duatlon
SølvMarthe KristoffersenStafett
SølvKristin GausenStafett
SølvGuri HetlandStafett
SølvEirik LorentsenStafett
SølvMorten EilifsenStafett
BronseJohan KjølstadFristil sprint
BronseKarianne Gåsland BjellånesStafett
BronseKari Vikhagen GjeitnesStafett
BronseMarte EldenStafett
GullPetter Northug jr50 km fellesstart fristil
GullPetter Northug jrSprintstafett klassisk
SølvEldar RønningSprintstafett klassisk
SølvJohan KjølstadSprintstafett klassisk
BronseMorten Eilifsen50 km fellesstart fristil
GullPetter Northug jr15 km fri teknikk
GullJohan KjølstadKlassisk sprint
GullJohan KjølstadStafett
GullEldar RønningStafett
GullAnders MyrlandStafett
SølvMartin Johnsrud Sundby30 km fellesstart med skibytte
SølvMarthe Kristoffersen10 km fri teknikk
SølvKari Vikhagen GjeitnesStafett
SølvKarianne Gåsland BjellånesStafett
SølvMarte EldenStafett
BronseMarthe Kristoffersen15 km fellesstart med skibytte
GullPetter Northug jrLagsprint
GullTomas NorthugLagsprint
GullKarianne Gåsland BjellånesLagsprint
GullKari Vikhagen GjeitnesLagsprint
GullEldar RønningLagsprint
GullJohan KjølstadLagsprint
SølvJohan KjølstadSprint
SølvMarthe Kristoffersen30 km fellesstart fri teknikk
SølvPetter Northug jrLagsprint
SølvØystein PettersenStafett
BronseOle RønningStafett
BronseAnders MyrlandStafett
BronseJohan KjølstadStafett
BronseEldar Rønning15 km klassisk
BronseOle Marius Bach30 km duatlon
2008
GullMarthe KristoffersenStafett
GullMarthe KristoffersenLagsprint
GullGuri (Knotten) HetlandStafett
GullTor Arne HetlandStafett
GullKine Beate BjørnåsStafett
GullKine Beate BjørnåsLagsprint
GullMorten Eilifsen15 km fri teknikk
GullMorten EilifsenDuatlon 2x15 km
SølvMarthe KristoffersenDuatlon 2x7,5 km
SølvKari Vikhagen GjeitnesStafett
SølvMarte EldenStafett
SølvMartin Johnsrud SundbyDuatlon 2x15 km
SølvKari Vikhagen GjeitnesKlassisk sprint
SølvEldar RønningKlassisk sprint
SølvEldar RønningLagsprint
SølvJohan KjølstadLagsprint
BronsePetter Northug jr15 km fri teknikk
BronsePetter Northug jrLagsprint
BronsePetter Northug jrDuatlon 2x15 km
BronsePetter Northug jrStafett
BronseMarte Elden 10 km fri teknikk
BronseStig Rune KveenLagsprint
BronseEldar RønningLangdistanse (Rensfjellrennet)
BronseMarte EldenLangdistanse (Rensfjellrennet)
2007
GullPetter Northug jrStafett
GullPetter Northug jr15 km fri teknikk
GullStig Rune KveenStafett
GullEldar RønningLagsprint
GullJohan KjølstadLagsprint
GullFrode Estil2x15 km duatlon
SølvFrode Estil50 km klassisk fellesstart
SølvØystein PettersenLagsprint
BronseFrode Estil15 km fri teknikk
BronseEldar Rønning50 km klassisk fellesstart
BronseEldar RønningSprint klassisk
2006
GullPetter Northug jr2x15 km duatlon
GullEldar RønningLagsprint
GullJohan KjølstadLagsprint
GullPetter Northug jrStafett
GullStig Rune KveenStafett
SølvFrode Estil2x15 km duatlon
SølvJohan KjølstadSprint fri teknikk
SølvPetter Northug jrLagsprint
BronseFrode Estil15 km klassisk
BronseØystein PettersenStafett
BronseØystein PettersenSprint fri teknikk
2005
GullFrode Estil2x15 km duatlon
GullKine Beate Bjørnås30 km klassisk
GullKine Beate BjørnåsStafett
GullTove AndersenStafett
GullIngrid KnottenStafett
SølvTove AndersenLagsprint
SølvKine Beate BjørnåsLagsprint
BronseJohan KjølstadLagsprint
BronseEldar RønningLagsprint
BronseTor Arne HetlandSprint klassisk
2004
GullIngrid KnottenStafett
GullTove AndersenStafett
GullKine Beate BjørnåsStafett
GullTor Arne HetlandLagsprint
SølvFrode EstilLagsprint
SølvTor Arne HetlandStafett
SølvKine Beate Bjørnås10 km klassisk
2003
GullTor Arne HetlandStafett
GullFrode EstilStafett
SølvTor Arne HetlandSprint fri teknikk
SølvFrode Estil50 km klassisk
SølvFrode Estil10 km klassisk
BronseIngrid KnottenStafett
BronseAnn Helen GrandeStafett
BronseTove AndersenStafett
2002
GullTor Arne HetlandStafett
GullFrode EstilStafett
GullIngrid KnottenStafett
GullTove AndersenStafett
GullKine Beate BjørnåsStafett
SølvTor Arne HetlandSprint
SølvKine Beate Bjørnås15 km klassisk
BronseGuri KnottenStafett
BronseLine SelnesStafett
2001
GullTor Arne HetlandStafett
GullTor Arne Hetland30 km fri teknikk
SølvKatrine RokkeStafett
SølvGuri KnottenStafett
BronseIngrid KnottenStafett
BronseTove AndersenStafett
BronseKine Beate BjørnåsStafett
2000
GullTor Arne HetlandSprint
SølvGuri KnottenStafett
SølvFrode EstilStafett
SølvKatrine RokkeStafett
1999
GullHåkon Loe JohansenStafett
GullFrode Estil50 km klassisk
SølvKatrine RokkeStafett
SølvGuri KnottenStafett
BronseIngrid KnottenStafett
BronseTove AndersenStafett
BronseKine Beate BjørnåsStafett
1998
GullSture Sivertsen30 km klassisk
GullFrode EstilStafett
GullTor Arne HetlandStafett
SølvTor Arne Hetland10 km fri teknikk
SølvGuri Hetland (Knotten)Stafett
SølvKatrine RokkeStafett
BronseFrode Estil30 km klassisk
BronseFrode Estil10 + 15 km jaktstart
BronseHåkon Loe JohansenStafett
1997
GullSture Sivertsen10 km klassisk
1996
SølvFrode Estil10+15 km jaktstart
BronseSture Sivertsen10+15 km jaktstart
BronseFrode EstilStafett
1995
BronseSture Sivertsen30 km
BronseSture Sivertsen10 km
1994
GullSture Sivertsen10 km
GullKatrine Rokke5 km
SølvSture Sivertsen15 km
BronseKatrine Rokke30 km
1993
SølvSture Sivertsen30 km
BronseInger Lise Hegge5 km
1992
SølvInger Lise Hegge30 km
SølvInger Lise Hegge15 km
1991
GullInger Lise Hegge10 km
1990
GullInger Lise Hegge10 km
SølvStig Arne DitløvStafett
1989
SølvInger Lise Hegge20 km
1987
SølvStig Arne DitløvStafett